Cristiano Ronaldo e nis mbrapsht pas pandemisë, gabon nga pika e bardhë

Juventus dhe Milan janë duke barazuar 0-0 në ‘Juventus Stadium’.

Zonja e Vjetër kishte mundësinë të kalojë në epërsi në minutën e 15’, pasi vendasit fituan një penallti, pas prekjes së topit me dorë të Contit në zonë.

Cristiano Ronaldo e nis mbrapsht pas pandemisë, gabon nga pika e bardhë

Sido që të jetë, Cristiano Ronaldo, që njihet si një shënues i mirë nga pika e bardhë, kësaj radhe gaboi, duke e nisur kështu jo mirë kthimin pas pandemisë,