Kevina, seksi dhe serioze në paraqitjen e fundit

Modelja shqiptare Kevina Kthella ka zgjedhur që të postojë disa foto paksa më ndryshe sot nga vetizolimi

Modelja për herë të parë është parë më serioze derisa ka pozuar nën hijen e një limoni të madh.

Ashtu si shumica e modelëve edhe Kevina është duke qëndruar e vetizoluar për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Poshtë fotografive ajo ka vendosur një emotikon të diellit duke buzëqeshur, që do të thotë se ishte duke shijuar rrezet e diellit./ge